Fototapety z motywem cegieł. betonu, desek

Fototapeta cegły

W architekturze wnętrz szczególne miejsce w ostatnich latach zajmuje kamień dekoracyjny i cegła. Aranżacje pomieszczeń, w których wykorzystano te elementy wydają się bardzo prestiżowe i kreatywne. Płytki kamieniopodobne i cegłopodobne bardzo wiernie imitują piękno ich naturalnych odpowiedników.

Jednakże położenie kamienia dekora...

Fototapeta cegły

W architekturze wnętrz szczególne miejsce w ostatnich latach zajmuje kamień dekoracyjny i cegła. Aranżacje pomieszczeń, w których wykorzystano te elementy wydają się bardzo prestiżowe i kreatywne. Płytki kamieniopodobne i cegłopodobne bardzo wiernie imitują piękno ich naturalnych odpowiedników.

Jednakże położenie kamienia dekoracyjnego i cegły na ścianie jest drogie, czasochłonne i wymaga umiejętności murarskich. Znacznie tańszym, łatwiejszym i szybszym sposobem na aranżację wnętrz jest fototapeta, której motyw wiernie odtwarza ścianę z kamienia lub cegły.

Fototapety Kamień i cegła na ścianie to idealne tła dla każdej aranżacji pomieszczeń. Doskonale się sprawdzają w domach, restauracjach, kawiarniach i pubach.

Tradycyjna czerwona cegła na fototapecie idealnie sprawdza się we wnętrzach zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Ale zwolennicy ciepła i przytulności w swych domach powinni postawić na fototapetę imitującą starą, czerwoną cegłę. Natomiast miłośnicy stylu vintage - na fototapetę z motywem starej ściany, eksponującej cegłę pod pęknięciami tynku.

Elegancki, jasny kamień sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Fototapeta cegła prezentuje sie równie efektownie na materiale, jak i w rzeczywistości. Dzięki niemu nowocześnie urządzony salon stanie się jeszcze bardziej luksusowy. Ekskluzywna, kamienna ściana na fototapecie niewątpliwie buduje w nim ciepłą i sprzyjającą relaksowi atmosferę.

Odważną propozycją jest fototapeta starej cegły z motywem graffiti Union Jack (flaga Wielkiej Brytanii). Świetnie ona współgra z loftkowym klimatem mieszkania.

Pani domu, której zależy na niepowtarzalnej aranżacji salonu, powinna rozważyć wybór fototapety z motywem białej ściany imitującej cegłę o różnorodnych strukturach. Natomiast ta, której bliższe są stonowane barwy i faktury - fototapetę imitującą białą cegłę z widocznym upływem czasu.

Propozycją dla tradycjonalistów jest stary, szary kamień na fototapecie, który doskonale akcentuje klasyczny klimat aranżacji salonu.

Czy motyw kamienia i cegły na ścianie trafi w gust nastolatka? Zdecydowanie tak, zwłaszcza, gdy fototapetę z motywem cegły wzbogaci kolorowe graffiti. Młodzi ludzie uwielbiają takie aranżacje, dlatego ten motyw ma wśród nich tak wielu sympatyków.

Fototapeta z motywem czerwonej cegły to już klasyka, która wciąż ma wielu swych zwolenników. To jeden z niewielu motywów, które tak doskonale budują w domu klimat ciepła i przytulności.

Jesteśmy przekonani, że w naszym katalogu fototapet z motywami cegły i kamieni znajdziecie Państwo tę właściwą. Zapraszamy do zakupów. Życzymy udanych wyborów.

Więcej

Fototapety z motywem cegieł. betonu, desek  W tej kategorii nie ma produktów.

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker