- kod:

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
   Stan:
    Fototapety

    Fototapety

    Fototapety od dawna zajmują ważne miejsce wśród dekoracji przeznaczonych do wystroju wnętrz. Tapety na przestrzeni lat zmieniły jednak swoją formę, rzadko znajdują się na wszystkich ścianach w pokoju, wzory nie są już powtarzanymi na całej powierzchni printami. Nowoczesne fototapety przede wszystkim wykonywane są na najlepszych, dostę...

    Fototapety

    Fototapety od dawna zajmują ważne miejsce wśród dekoracji przeznaczonych do wystroju wnętrz. Tapety na przestrzeni lat zmieniły jednak swoją formę, rzadko znajdują się na wszystkich ścianach w pokoju, wzory nie są już powtarzanymi na całej powierzchni printami. Nowoczesne fototapety przede wszystkim wykonywane są na najlepszych, dostępnych materiałach przeznaczonych do ich produkcji.

    Pokój z fototapetą będzie prezentował się niebanalnie i może nadać nowego charakteru we wnętrzu. Produkcja fototapet odbywa się w sterylnych warunkach, całkowicie bezpiecznych dla nas jak i otoczenia dzięki używaniu najnowocześniejszych maszyn przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Druk fototapet odbywa się przy użyciu całkowicie bezwonnych tuszy ekologicznych.

    Materiały przeznaczone do produkcji fototapet.

    Wraz z rozwojem techniki na rynku pojawiły się nowe materiały służące do produkcji fototapet. Dzięki nowym możliwością znacznie poprawiła się jakość dzisiejszych fototapet dlatego oferujemy najlepsze i najpiękniejsze  fototapety ,które mogą być używane w różnych pomieszczeniach, nawet tych szczególnie wymagających typu kuchnia czy łazienka. Fototapeta lateksowa jest jedną z najbardziej popularnych, w swojej strukturze zawiera włókna lateksowe dzięki czemu jej powierzchnia jest błyszcząca i grubsza niż papierowej tapety. W razie zabrudzeń można ją przecierać delikatnie wilgotną gąbką. W dzisiejszych czasach fototapety zmywalne są wybierane bardzo często ze względu na nasz tryb życia. Fototapety winylowe należą do tych fototapet, które sprawdzają się w wilgotnych pomieszczeniach. Wszystko to za sprawą winylu znajdującego się we wnętrzu materiału dzięki czemu Twoja fototapeta pozwala ścianie oddychać. Grubość tej fototapety pozwala na położenie jej na powierzchni, która nie jest idealnie gładka. Popularne są również fototapety na flizelinie, które oprócz flizeliny w swoim składzie mają również winyl co sprawia, że fototapeta jeszcze lepiej prezentuje się na ścianie i jest jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Fototapety wodoodporne - właśnie do nich zalicza się fototapeta flizelinowa, która jest odpowiednim wyborem do łazienki. Nowością na rynku fototapet jest ta o strukturze płótna Canvas, wypukła powierzchnia sprawia, że są to oryginalne fototapety.

    Fototapety samoprzylepne.

    Twoje fototapety mogą też przybrać inną formę niż ta standardowa. Nowoczesne fototapety to nie tylko fototapety ścienne. W naszej ofercie znajdują się fototapety samoprzylepne, które mogą odmienić fronty mebli znajdujących się w waszych pokojach. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich tych,którzy nie mają czasu na remont a chcą odmienić swoje wnętrze. Modne fototapety to oryginalny i prosty sposób na dużą zmianę. Fototapeta samoprzylepna posiada klej na swojej wewnętrznej stronie, wystarczy odkleić warstwę ochronną i własna fototapeta gotowa. Fototapetę można również przykleić na ścianie.

    Wzory dla fototapet.

    Wzory fototapet to bardzo ważne zagadnienie. Nietuzinkowe i ciekawe fototapety powinny mieć oryginalny nadruk a przecież Każdy z nas ma inne wyczucie estetyki, każdy ma również inny styl, który widać we wnętrzach.  Fototapety na zamówienie wykonujemy na indywidualne potrzeby zamawiającego. Rozmiar, fotografia oraz materiał wybierane są bezpośrednio przez Was, my możemy jedynie doradzić i wykonać indywidualny projekt. Jeśli w naszych zasobach nie znajdziesz swojej wymarzonej fototapety ze zdjęć mamy  wówczas propozycję. Oryginalnie może bowiem wyglądać  fototapeta z własnego zdjęcia, która może nadać niepowtarzalności waszemu miejscu. Fototapety panoramiczne dobrze będą się prezentowały ze zdjęciem posiadającym wiele szczegółów, ponieważ na dużych powierzchniach każdy z nich będzie doskonale widoczny.  Galeria podzielona jest na kategorię oraz przeznaczenie co ułatwia przeszukiwanie naszych zbiorów. Fototapeta na ścianie ma być centralną dekoracją, przykuwającą uwagę, duże fototapety doskonale sprawdzają się w tej roli.

    Jak dobrać odpowiednią fototapetę.

    Sklepy z fototapetami oferują różne materiały do druku i przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na ich jakość, ponieważ fototapeta na zamówienie ma nam służyć przez wiele lat. My oferujemy nie dość, że tanie fototapety na ścianę to jeszcze w najlepszej jakości zarówno druku jak i materiałów używanych przy produkcji. Fototapeta winylowa będzie leżała idealnie w każdym pomieszczeniu, nawet tym wymagającym zaś fototapeta lateksowa polecana jest do suchych wnętrz. Ile kosztuje fototapeta w znacznej mierze będzie zależało właśnie od materiału ale również od jej rozmiaru. Tanie fototapety ścienne są dostępne w naszej ofercie. Najtańsze fototapety to tapety lateksowe, które są bardzo popularne wśród zamawiających ze względu na ich wysoką jakość i niską cenę. Ceny fototapet zależą również od innych czynników. Fototapety laminowane będą różniły się cenowo od tych bez laminacji. Użycie werniksu nie jest jednak konieczne w każdym wypadku. Fototapeta ze zdjęcia bez względu na wybór materiału będzie prezentowała się dobrze na każdej powierzchni.

    W jaki sposób zamówić fototapetę.

    Wpisujesz w przeglądarkę internetową "fototapety sklep internetowy" albo "fototapety warszawa sklep" być może szukasz jeszcze bliżej "fototapety szczecin". Nic prostszego znajdziesz nasz sklep z fototapetami a w nim najlepsze oferty, szaroki wybór materiałów oraz bogatą galerię zdjęć. Znajdujesz odpowiednią fotografię, wybierasz jej kadr oraz materiał, na którym ma być wyprodukowana. Jeśli nasze zdjęcia na fototapety nie spełniają Twoich oczekiwań, wysyłasz nam swoją własną fotografię. Podajesz wymiar oraz swoje dane, wybierasz sposób płatności a my przechodzimy do realizacji zamówienia.

    Więcej

    Fototapety  W tej kategorii nie ma produktów.

    

    Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

    Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

    Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers