Fototapety kawa

Fototapety kawa

Jaki inny napój bardziej niż kawa potrafi walczyć z popołudniową sennością? Czy pogaduchy z przyjaciółką nie są bardziej przyjemne, gdy jednocześnie możemy delektować się wspaniałym aromatem i smakiem kawy? Czy wyobrażamy sobie biznesowe spotkanie, na którym zabrakłoby na stole kawy? A i randka też jest inna, gdy aromatyczne opary...

Fototapety kawa

Jaki inny napój bardziej niż kawa potrafi walczyć z popołudniową sennością? Czy pogaduchy z przyjaciółką nie są bardziej przyjemne, gdy jednocześnie możemy delektować się wspaniałym aromatem i smakiem kawy? Czy wyobrażamy sobie biznesowe spotkanie, na którym zabrakłoby na stole kawy? A i randka też jest inna, gdy aromatyczne opary kawy unoszą się między zakochanymi... :-)

Dla wielu z nas kawa jest ulubionym napojem. Ta poranna, by się obudzić, a popołudniowa, by odgonić zmęczenie. Kawosze nie mają wątpliwości, że nie ma nic lepszego niż pyszna i pachnąca cynamonem kawa.

Fototapety do kuchni i jadalni z motywem kawy to niezawodna metoda na przełamanie ich konserwatywnego wnętrza, na odczarowanie ich i nadanie im wyrazistego smaku... kawy! To także nowoczesny i łatwy w wykonaniu sposób na aranżowanie wnętrz. Projektanci z lubością wykorzystują motyw kawy, jako przewodni, na fototapetach do kuchni, jadalni, a także do kawiarni i restauracji. To znakomity pomysł, ponieważ obraz kawy wywołuje w nas przyjemne skojarzenia. Dla amatorów tego boskiego napoju fototapeta z motywem świeżo zmielonego ziarna kawy może być tak sugestywna, że poczują oni jej zapach naprawdę!

Fototapeta z motywem porcelanowej filiżanki z kawą, z której unosi się kręta strużka jej aromatycznego zapachu może spodobać się niejednej pani domu, która udekoruje nią ścianę nad stołem w swojej kuchni.

Fototapety kawa z widokiem rozsypanego na drewnianym stole ziarna kawy to kwintesencja domu rodzinnego! To przepiękna, klimatyczna ozdoba do kuchni i jadalni. We wnętrzach, w których nawet dekoracja emanuje dobrą energią, a przecież kawa - jako napój pobudzający - nieodparcie tak się kojarzy, przebywanie jest prawdziwą przyjemnością. Kuchnia, jadalnia, których ściany przyozdobiono fototapetą z motywem kawy, staną się dzięki temu przytulne, ciepłe, bardziej rodzinne. Stawiamy troszkę ryzykowną tezę, że nasze fototapety z motywem kawy mają swój magiczny udział w zachowaniu harmonii w domu...

W naszej kolekcji - "fototapeta kawa" jako motyw przewodni - stanowi ich istotną część. Ich bogata oferta z wariacjami na jej temat zadowoli klienta o nawet najbardziej wyszukanym guście.

Wszelkie wariacje kawowe na fototapetach umożliwią Państwu wybór takiej, przy której kuchnia i jadalnia zyskają nowego, oryginalnego designu.

Wybór motywów fototapet jest przeogromny - młynki do kawy, filiżanki, rozsypane ziarna kawy, kawa zmielona, jutowe worki pełne ziaren kawy... I wiele, wiele innych obrazów z kawą w roli głównej... Trzeba go tylko dokonać :-).

Więcej

Fototapety kawa  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker