Fototapety zwierzęta

Fototapety konie.

Współcześnie zwierzęta odgrywają w naszym życiu ogromne znaczenie. Żywimy je, dbamy o ich bezpieczeństwo, zdrowie i higienę, a także spędzamy z nimi swój wolny czas. Dziś zwierzęta mają swoje prawa, których my, ludzie, mamy obowiązek przestrzegać.

Świętemu Franciszkowi z Asyżu przypisuje się nazwanie zwierząt naszymi braćmi mni...

Fototapety konie.

Współcześnie zwierzęta odgrywają w naszym życiu ogromne znaczenie. Żywimy je, dbamy o ich bezpieczeństwo, zdrowie i higienę, a także spędzamy z nimi swój wolny czas. Dziś zwierzęta mają swoje prawa, których my, ludzie, mamy obowiązek przestrzegać.

Świętemu Franciszkowi z Asyżu przypisuje się nazwanie zwierząt naszymi braćmi mniejszymi. Święty ten darzył je szczególną miłością. Swą postawą dał piękny przykład dobrego ich traktowania.

Wielu z nas od lat żyje pod jednym dachem z ukochanym zwierzęciem. I nie wyobraża sobie życia bez niego, ponieważ jest ono równie ważne jak najbliższa rodzina. Zwierzęta nie są tak skomplikowane jak ludzie - są pozbawione złych emocji, jakie często nas, ludzi, przepełniają. Nie znają uczucia zemsty, nienawiści, zazdrości i zawiści. Jeśli są agresywne, to tylko dlatego, by przetrwać.

O wysokiej randze zwierząt w naszym życiu może dziś świadczyć ich niemal powszechne wykorzystywanie, jako motywu, w malarstwie, fotografii i sztuce użytkowej.

Po fototapety z motywami zwierzęcymi jako pierwsi sięgną miłośnicy zwierząt. Ze względów wychowawczych ściany pokoi swych dzieci przyozdobią fototapetami z motywami zwierzęcymi. Niejeden kilkulatek będzie zachwycony, gdy nad jego łóżkiem znajdzie się fototapeta z podobizną ulubionego psa lub kota.

Małe dzieci żywo interesują się dinozaurami. Na pamięć znają ich trudne do wymówienia nazwy. Fototapeta z dinozaurem na ścianie nad biurkiem malucha wprowadzi do jego pokoju klimat rodem z filmu Park Jurajski ;-).

Bywa że nastoletnie dziecko zapragnie nauki jazdy konnej, ponieważ konie od lat budzą jego zachwyt i podziw. Warto wówczas rozważyć, oprócz zapisania go do szkółki jeździeckiej, zakupienie do jego pokoju fototapety z motywem np. galopujących koni.

Dorosłym miłośnikom zwierząt polecamy do ich salonów fototapety z motywami koni, które malowali na swych obrazach Juliusz i Wojciech Kossakowie i Józef Chełmoński. Ściana nad kominkiem udekorowana fototapetą z pędzącymi w tumanie kurzu końmi będzie wyrazem ich zamiłowania do tych przepięknych zwierząt.

Miłośnicy zwierząt egzotycznych swoje salony zaaranżują na modłę afrykańską. Fototapeta w pręgi zebry i tygrysa lub lamparcie cętki bardzo oryginalnie będzie korespondować z meblami w stylu kolonialnym. Dostojnie kroczący po sawannie słoń, pędzący za swą ofiarą lew lub galopująca zebra na fototapecie w salonie, to sceny żywcem wyjęte z filmu Pożegnanie z Afryką.

W naszej bogatej ofercie fototapet z motywami zwierząt na pewno znajdziecie Państwo tę właściwą. Życzymy udanych zakupów.

Więcej

Fototapety zwierzęta  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker