Fototapety do pokoju dziecka

Fototapety do pokoju dziecka.

Fototapety do pokoju dziecięcego to wdzięczne dekoracje, które w prosty sposób potrafią diamentralnie zmienić wnętrze. Pokój dziecięcy jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Dla naszych pociech chcemy wyczarować piękny świat i możemy to zrobić za pomocą idealnie dobranej fototapety dla dziecka. Ofe...

Fototapety do pokoju dziecka.

Fototapety do pokoju dziecięcego to wdzięczne dekoracje, które w prosty sposób potrafią diamentralnie zmienić wnętrze. Pokój dziecięcy jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Dla naszych pociech chcemy wyczarować piękny świat i możemy to zrobić za pomocą idealnie dobranej fototapety dla dziecka. Oferujemy najlepsze materiały do produkcji fototapet.

Materiały do produkcji fototapet dla dzieci.

Wykonując nasze produkty dbamy o ich jak najlepszą jakość. Dlatego do produkcji fototapety do pokoju dziecka używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Najbardziej popularna jest fototapeta lateksowa, która jest zdecydowanie trwalsza od papierowej tapety, możną ją przecierać mokrą gąbką w razie zabrudzenia jej powierzchni i jest jedną z tańszych alternatyw. Grubsze i bardziej odporne na działanie urazów mechanicznych są fototapety winylowe i flizelinowe, które również są polecane do pomieszczeń wilgotnych. Fototapety dla dzieci wykonujemy na indywidulany wymiar.
Wzory fototapet do pokoju dziecięcego.

Wybierając fototapetę jako formę dekoracji powinniśmy zwrócić uwagę na wzór, który chcemy na niej pokazać. Motyw i kolory należy dobierać odpowiednio do wieku dziecka. Fototapeta w pokoju dziecka może pełnić główną funkcję dekoracyjną albo być tłem dla innych. Fototapeta do pokoju małego dziecka jeśli ma być tłem powinna być w stonowanych kolorach, jeśli ma być centralną dekoracją jej kolory mogą być jaskrawe tak by małe dziecko mogło stymulować na niej swój wzrok. Czerwony, czarny, pomarańczowy, biały to kolory kontrastowe idelane na fototapetę dziecięcą. Fototapeta do pokoju dziecięcego w wieku przedszkolnym może przedstawiać ulbionego bohatera z oglądanej bajki czy książki. Różnić się będą wybierane motywy w pokojach chłopięcych i dziewczęcych. Chłopcy lubią auta, samoloty, wszelkiego rodzaju koparki i zwierzęta.Fototapety dla dzieci księżniczki to motyw, który jest najczęsciej wybierany przez dziewczynki. Małe dziewczynki lubią słodkie rzeczy, babeczki, koniki, małe zwierzątka, balony. Dzieci kochają również fototapety dla dzieci Disney tak naprawdę każda z postaci bajek Disney'a jest kochana przez najmłodszych odbiorców. Wykonujemy również sami wzory dla dzieci, które można umieścić na fototapecie. Prawdziwym hitem jest fototapeta dla dziecka z balonami, w których lecą zwierzęta, całość utrzymana jest w pastelowych kolorach, które na życzenie możemy dowolnie zmienić i na balonie umieścić imię dziecka. W naszej kolekcji posiadamy również inne wzory, które warto zobaczyć. Wykonujemy także indywidualne projekty, które mogą spełnić marzenia małych ludzi.
Fototapeta 3d do pokoju dziecka.

Przestrzenna fototapeta dziecięca może być ciekawą dekoracją w pokoju. Fototapeta dla dzieci 3d może optycznie powiększyć pokój i sprawić, że nabierze on głębi dzięki odpowiednio dobranemu zdjęciu. Fototapety 3d dla dzieci wykonujemy na wymiar. Zdjęcie może pokazywać kadr z ulubionej bajki albo bawiące się zwierzątka jednak nadruk będzie wyglądał jak prawdziwy i rzeczywiście przestrzenny. Dzięki fototapecie 3d mały pokój dziecka może zyskać nową wielkość. Jest to prosty i niedrogi sposób na zmianę wystroju wnętrza. Zmiana ta może być widoczna przez dłuższy czas, ponieważ materiały do produkcji fototapet dla dzieci są najwyższej jakości.
Druk fototapet dla dzieci.

Sami posiadamy dzieci dlatego niezwykle ważne dla nas jako rodziców jest ich bezpieczeństwo, którego oczekujemy na każdym kroku. Tak samo jest w przypadku naszych dekoracji, mamy więc pewność, że oferujemy Wam rodzicom w pełni bezpieczne produkty. Drukujemy fototapety do pokoju dziecka tylko i wyłącznie bezwonnymi tuszami, których skład opiera się w przeważającej części na wodzie, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Wiemy, że gdy otworzysz paczkę od nas, będziesz mógł bez wietrzenia pokoju aplikować fototapetę na ścianę by jak najszybciej zobaczyć uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Miej pewność, że zmawiasz tylko bezpieczne i sprawdzone materiały, my mamy taką pewność, sprawdziliśmy je na naszych dzieciach.

Więcej

Fototapety do pokoju dziecka  Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker