Fototapety do przedpokoju

Fototapeta do przedpokoju.

Przedpokój to miejsce w naszym domu, które każdy odwiedzający widzi jako pierwsze a dobrze jest zrobić dobre pierwsze wrażenie. Wieszaki, szafki na buty, wycieraczka, może zdjęcia, szafka na klucze, przedpokój to miejsce praktyczne, w którym swoje miejsce znajdą wszystkie te rzeczy potrzebne do wyjścia z domu. Miejsce ...

Fototapeta do przedpokoju.

Przedpokój to miejsce w naszym domu, które każdy odwiedzający widzi jako pierwsze a dobrze jest zrobić dobre pierwsze wrażenie. Wieszaki, szafki na buty, wycieraczka, może zdjęcia, szafka na klucze, przedpokój to miejsce praktyczne, w którym swoje miejsce znajdą wszystkie te rzeczy potrzebne do wyjścia z domu. Miejsce w pełni funkcjonalne ale co z jego aranżacją? Polecamy fototapetę do przedpokoju, która sprawi, że wasz przedpokój stanie się również nowoczesny i już od progu będzie zachęcał do wejścia w głąb mieszkania. Fototapety do przedpokoju to doskonała dekoracja dla Twojego wnętrza.

Rodzaje fototapet do przedpokoju.

Każdy materiał znajdujący się w naszej ofercie może być położony w przedpokoju. Najczęściej wybieraną jest fototapeta lateksowa, która jest grubsza i bardziej wytrzymała niż jej poprzedniczka tapeta papierowa. Można ją również łatwo utrzymać w czystości, ponieważ wystarczy przetrzeć jej powierzchnię mokrą gąbką. Fototapety winylowa i flizelinowa swoje zastosowanie rozszerzają o pomieszczenia, w których jest wilgotno, ponieważ przepuszczają wilgoć. Posiadamy również fototapetę o strukturze płótna Canvas, na której wydruk wygląda jak namalowany, ponieważ powierzchnia fototapety jest wypukła.
Wzory dla fototapety w przedpokoju.

Fototapeta w przedpokoju będzie pełnić funkcję dekoracji. Fototapeta do wąskiego przedpokoju dzięki zastosowaniu odpowiedniego triku może również optycznie powiększyć jego przestrzeń. Fototapeta przestrzenna do przedpokoju powinna być zadrukowana wzorem, który na ścianie będzie sprawiał wrażenie trójwymiarowej. Mogą to być cegły, las, zwierzęta będące w ruchu i inne strukturalne motywy. Możliwości jest wiele, w naszej galerii znajduje się 40 milionów zdjęć spośród, których każdy może znaleźć coś interesującego. Wzór powinien nawiązywać do reszty dekoracji znajdujących się mieszkaniu, pasować do jego charakteru i stanowić spójną całość. Należy pamiętać, że fototapeta w przedpokoju będzie wisieć w nim przez wiele lat dlatego też powinna odpowiadać waszemu wyczuciu estetyki. Ciemny, długi i wąski korytarz warto rozjaśnić, można wówczas pokazać na fototapecie czarno-białą panoramę miasta albo słoneczną plażę, która ociepli ciemne pomieszczenie. Nowoczesne wnętrza lubią abstrakcyjne printy w zależności od potrzeb możemy zmienić ich barwę tak by komponowała się z kolorem dodatków. Skandynawski styl lubi jasne kolory, możesz pokusić się o wybór pola lawendy bądź zdjęcie, na którym pokazane są pnie brzóz. Na fototapecie sprawdzą się również wydrukowane krótkie hasła według których żyjemy i staramy się stosować je w codziennym życiu. W tym sezonie modne są również zdjęcia z mapami świata, które pięknie wkomponują się w mieszkanie podróżnika lub osoby marzącej o dalekich podróżach.
Druk fototapet do przedpokoju.

Szczególnie dbamy o jakość naszych produktów. Zwracamy przede wszystkim uwagę na materiały jakich używamy, na warunki, w jakich wykonujemy nasze dekoracje oraz na maszyny, którymi drukujemy. Fototapety wykonujemy na maszynach przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Używamy tylko i wyłącznie bezpiecznych dla nas i dla środowiska bezwonnych tuszy, które nie wydzielają żadnych trujących związków chemicznych. Mamy pewność, że nasze produkty są w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia i że po otrzymaniu od nas przesyłki możesz od razu montować na ścianie dekorację bez żadnych obaw.

Więcej

Fototapety do przedpokoju  Jest 102 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 102 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker