Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni.

Fototapety do kuchni to coraz częściej wybierana alternatywa spośród dekoracji. Szczególnie polecane są winylowe fototapety do kuchni, które dzięki specjalnej strukurze przepuszczają wilgoć co sprawia, że fototapeta przez długie lata może wisieć na ścianie i cieszyć nasze oko. Fototapeta w kuchni może być ciekawym elementem...

Fototapety do kuchni.

Fototapety do kuchni to coraz częściej wybierana alternatywa spośród dekoracji. Szczególnie polecane są winylowe fototapety do kuchni, które dzięki specjalnej strukurze przepuszczają wilgoć co sprawia, że fototapeta przez długie lata może wisieć na ścianie i cieszyć nasze oko. Fototapeta w kuchni może być ciekawym elementem wystroju naszego wnętrza i zamienić je w prosty sposób w nowoczesne pomieszczenie.

Fototapeta może znajdować się w kuchni zamiast płytek i być powieszona między szafki a blat kuchenny. Dzięki rozwojowi techniki możemy wykonywać fototapety na najnowocześniejszych materiałach przeznaczonych do ich produkcji. Fototapety do kuchni wykonujemy na wymiar podany przez zamawiającego.

Jakie fototapety są najlepsze do kuchni.

Szczególnie polecane i najczęściej wybierane do kuchni są fototapety zmywalne. Kuchnia jest dosyć specyficznym miejscem w naszym domu dlatego fototapeta musi być przystosowana do wymagających okoliczności. Najlepsze opinie mają fototapety do kuchni winylowe oraz flizelinowe, które dzięki zawartości flizeliny lub winylu pozwalają ścianie oddychać. Polecamy również fototapety samoprzylepne do kuchni, które można przykleić zarówno do ściany jak i do frontów mebli. Nowością na rynku dekoracyjnym jest fototapeta 3d do kuchni, która dzięki wyborowi odpowiedniego wzoru nadaje głębi i sprawia wrażenie trójwymiarowej dzięki czemu optycznie powiększa pomieszczenie.
Jak wybrać odpowiedni wzór fototapety do kuchni.

Wybierając wzór należy pamiętać, że dekoracja będzie znajdowała się w naszym domu przez dłuższy czas, powinna również pasować do reszty otoczenia oraz przede wszystkim być zgodna z naszym wyczuciem estetyki. Fototapety do kuchni są zazwyczaj panoramiczne, przeważnie zajmują jedną ze ścian, wówczas wzór, który wybieramy może zawierać wiele szczegółów. Wówczas patrząc na fototapetę na ścianie każdego dnia mamy możliwość zobaczenia nowego elementu, którego wcześniej nie widzieliśmy. Wzory fototapet znajdujących się w kuchni mogą nawiązywać do przedmiotów związanych z tym miejscem. Kawa na fototapecie, kolorowe przyprawy, butelki wina czy soczyste owoce lub warzywa sprawdzą się tutaj doskonale. Można również wybrać panoramę ulubionego miasta bądź krajobraz, który kojarzy się z letnimi wyjazdami. Może to być prowansalskie pole lawendy lub piaszczysta plaża skąpna w promieniach zachodzącego słońca. Dla fototapet 3d w kuchni polecamy zdjęcia strukturalne bądź fotografie cegieł, które nierówno położone będą wyglądały na trójwymiarowe. Aranżacje fototapet w kuchni mogą dotyczyć również kwiatów, które mogą sprawić, że Twoja kuchnia nabierze nowego, subtelnego charakteru. Pastelowe tulipany, eleganckie orchidee czy energetyczne słoneczniki w mig zmienią Twoje wnętrze. Samoprzylepne fototapety do kuchni można położyć zarówno na ścianie jak i na fronatch mebli kuchennych. Wówczas zdjęcie może przedstawiać filiżankę kawy albo przykładowo moździerz, lawendę położoną na drewnianych deskach czy klimatyczną uliczkę we Włoszech. Wszystko zależy od Waszych pomysłów i możliwości metrażowych.
Druk fototapet do kuchni.

Nowoczesna fototapeta do kuchni wykonywana jest na najlepszych materiałach dostępnych na rynku, przeznaczonych do produkcji fototapet. Drukujemy je na najnowocześniejszych maszynach przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Używamy również tylko i wyłącznie bezpiecznych i ekologicznych tuszy. W tuszach rozpuszczalnikiem jest woda, która nie wydziela żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Fakt, że są bezzapachowe umożliwa zawieszenie fototapety na ścianie w kuchni bez jej wietrzenia. Fototapety winylowe i flizelinowe do kuchni zadrukowywane tuszami lateksowymi mogą być przecierane mokrą gąbką w razie jakichkolwiek zabrudzeń. Nadruk pozostaje bez zmian przez kilkadziesiąt lat, ponieważ jest odporny na działanie promieni UV czy uszkodzenia mechaniczne. Opinie o fototapetach do kuchni są jak najbardziej pozytywne, ponieważ można tanio zmienić swoje wnętrze dzięki fototapecie.
Samoprzylepne fototapety do kuchni.

Samoprzylepne fototapety do kuchni mogą być wykonywane na indywidulany wymiar podany przez zamawiającego. Mogą osiągać rozmiary zarówno panoramiczne jak i mniejsze formatki. Fototapety samoprzylepne mogą być przyklejone bezpośrednio do ściany jak i do frontów mebli kuchennych. Ich aplikacja jest niezwykle prosta, spód fototapety pokryty jest warstwą kleju, którą przytwierdzamy do podłoża. Bez względu na miejsce przeznaczenia będzie prezentowała się oryginalnie i z odpowiednim wzorem może zmienić Twoją kuchnię w nowoczesne i pełne uroku pomieszczenie. Każdy znajdzie w naszej ofercie wzór dla siebie, posiadamy 40 mln zdjęć w naszej galerii.Wykonujemy również projekty indywidualne oraz wykonujemy dekoracje z Waszych zdjęć.

Więcej

Fototapety do kuchni  Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker