- kod:

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Obrazy

  Obrazy dekoracyjne

       Obrazy od dawien dawna znajdują się w naszych domach, są znaną i lubianą dekoracją, ponieważ pasują idealnie do każdego wnętrza. Wystarczy odpowiednio dobrany wzór by tworzyły spójną całość z resztą pomieszczenia. Obraz wykonany jest na płótnie Canvas. Obrazy to szybki i prosty sposób na dokonanie zmiany. Posiadamy tanie ...

  Obrazy dekoracyjne

       Obrazy od dawien dawna znajdują się w naszych domach, są znaną i lubianą dekoracją, ponieważ pasują idealnie do każdego wnętrza. Wystarczy odpowiednio dobrany wzór by tworzyły spójną całość z resztą pomieszczenia. Obraz wykonany jest na płótnie Canvas. Obrazy to szybki i prosty sposób na dokonanie zmiany. Posiadamy tanie i dobrej jakości obrazy, które wykonujemy na indywidualne zamówienie.

  Forma obrazu.

        Obrazy wykonujemy w dwóch różnych formach. Galeria obrazów znajdujących się w naszej ofercie znajduje się na naszej stronie. Do wyboru są obrazy jednoelementowe w prostokącie, kwadracie lub panoramie. Obrazy wykonujemy od rozmiaru 20x20 centymetrów po obrazy o wielkości 190x100 centymetrów. Istnieje również możliwość podania własnego rozmiaru. Druga opcja to obrazki wieloczęściowe, składające się z więcej niż jednego elementu. Wszystkie dostępne kompozycje znajdują się na naszej stronie.

  Obrazy z własnego zdjęcia.

       Obraz ze zdjęcia do nas przesłanego może mieć zastosowanie jako obraz na prezent. Chcesz bliskiej osobie zrobić niespodziankę? Wydrukuj Wasze zdjęcia na naszych obrazach, mogą to być zdjęcia  z Waszych letnich wakacji lub ważnej uroczystości rodzinnej, zdjęcia przedstawiające nowego członka rodziny bądź prezent dla dziadków od wnuków i fotografia pokazująca te dwa pokolenia. Jeśli często podróżujecie ze swoją drugą połówką spraw jej w prezencie zestaw obrazów, które będą zapisem Waszych podróży i pokarzą ulubione ujęcia. Obraz ze zdjęcia może prezentować również złotą myśl, którą stosujesz na co dzień w swoim życiu. Może nawiązywać też do cytatu z ulubionej książki. Pomysłów jest wiele tak samo jak możliwości. Pozwól nam stworzyć Twój wymarzony obraz.

  Wzory obrazów.

       Jeśli szukasz swojego wymarzonego wzoru, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, posiadamy 40 milionów zdjęć, spośród których każdy może znaleźć swój idealnie pasujący motyw. W zależności od miejsca przeznaczenia obraz może przedstawiać tak naprawdę wszystko. Warto pamiętać, że obrazy dzielone mogą wyeksponować ważny szczegół znajdujący się na zdjęciu, należy zwrócić na to uwagę przy wyborze fotografii. Pomoże w tym nasz konfigurator produktu. Świat obrazów jest pełen możliwości, jeśli szukasz obrazu do kuchni postaw na wzory z nią związane. Ulubione owoce lub warzywa, bez których nie wyobrażasz sobie dnia spędzonego w kuchni. Różnokolorowe przyprawy, kawa, którą pijasz każdego poranka lub popołudnia. Jeśli jesteś koneserem wina wybierz butelki albo beczki z tym właśnie trunkiem. A może zdjęcia włoskiej knajpy, jeśli kochasz gotować makarony. Tak naprawdę możesz wybrać każdy wzór, który będzie strawom dla Twoich oczu. Jeżeli szukasz obrazu do salonu będziesz wybierać zdjęcia spośród innych kategorii. Salon jest tą reprezentatywną częścią domu. Obraz powinien być oryginalny i zarazem całkowicie pasować do Twojego stylu życia. Panoramy miast rewelacyjnie prezentują się na dużych powierzchniach pokazując przy tym każdy, ważny szczegół zdjęcia. Żeby obraz pasował do kazdego wnętrza możemy wykonać go w biało-czarnych barwach. Stylowo wyglądają na ścianach starodawne samochody lub samoloty. Bardziej nowoczesne są abstrakcyjne wzory, które nie w każdym wnętrzu będą dobrze wyglądały. Świat obrazów uwielbia kwiatowe aranżacje. Kwitnące, czerwone róże, subtelne orchidee, świeże, pastelowe tulipany albo żółte, pełne życia słoneczniki. W zależności od wystroju Twojego wnętrza każdy kwiat będzie wyglądał oryginalnie i subtelnie. Szukając motywów dla dziecięcych obrazków należy kierować się zainteresowaniami naszego dziecka, tak by mogło rozwijać swoje pasje i żeby chętnie chciało przebywać w pokoju. Wzory o pasujące printy w znacznym stopniu zależą od wieku i płci dziecka. Możemy również zaproponować wykonanie reprodukcji obrazów, które znacie i lubicie i przede wszystkim chcielibyście by zawisły w waszym domu.

  Wykonanie obrazu.

       Wykonując nasze produkty szczególną uwagę zwracamy na ich jakość, tak by każdy był usatysfakcjonowany otrzymaną od nas dekoracją. Obrazy wykonujemy na dwóch płótnach Canvas do wyboru. Każde płótno naciągane jest na drewnianą ramę. Obraz w takiej formie nie potrzebuje dodatkowej oprawy, ponieważ jego każdy bok jest również zadrukowywany treścią wybranego zdjęcia i po zawieszeniu na ścianie widać każdy bok. Obrazy drukujemy na najlepszych maszynach dostępnych na rynku. Używamy tylko i wyłącznie bezwonnych tuszy, które są bezpieczne dla Ciebie jak i środowiska. Zadruk jest odporny na działanie promieni UV, zawieszony na słonecznej ścianie nie straci swoich kolorów. Dodatkowo by chronić obraz można wybrać opcję z laminacją, która sprawia, że obraz ma błyszczącą powierzchnię i chroni go przed drobnymi urazami. Obrazy można delikatnie przecierać by usunąć z nich osiadający kurz. Do każdego obrazu dodajemy zestaw do jego montażu. Paczki wysyłamy na terenie całego kraju: Warszawa, Malbork, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Kraków, Toruń czy Kielce, do każdego miejsca, w którym się znajduje

  Więcej

  Obrazy  Jest 81 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 15 z 81 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 81 elementów
  

  Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

  Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

  Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers