Obrazy do salonu

Obrazy do salonu


     Salon jest wizytówką każdego domu. To miejsce, gdzie spędzamy wolny czas popołudniami i wieczorami. To w salonie przez znaczną część dnia przebywamy z najbliższą rodziną, przyjmujemy swych przyjaciół i znajomych, oglądamy telewizję, słuchamy muzyki, a bywa że i ucinamy drzemkę po wyczerpującym dniu. Zatem jego aranżacja nie...

Obrazy do salonu


     Salon jest wizytówką każdego domu. To miejsce, gdzie spędzamy wolny czas popołudniami i wieczorami. To w salonie przez znaczną część dnia przebywamy z najbliższą rodziną, przyjmujemy swych przyjaciół i znajomych, oglądamy telewizję, słuchamy muzyki, a bywa że i ucinamy drzemkę po wyczerpującym dniu. Zatem jego aranżacja nie może być nieestetyczna, przypadkowa i niestaranna. Aby korzystanie z salonu było przyjemne, musi być on zarówno interesująco urządzony, jak i funkcjonalny. Ładna, zgodna z naszym poczuciem piękna dekoracja salonu może sprawić, że z chęcią będziemy w nim przebywać.

     Znakiem rozpoznawczym  mogą być właśnie odpowiednio dobrane  obrazy do salonu. Przyjemniej oddajemy się relaksowi w otoczeniu przedmiotów, na które spoglądamy z zainteresowaniem i zachwytem. A niewątpliwie obraz do salonu może tworzyć jego niepowtarzalną w swoim rodzaju atmosferę.

Jak wybrać braz do salonu?
     

Piękne obrazy w salonie wielu z nas mogą dostarczać doznań równie przyjemnych, co najpiękniejsze... marzenia! Wybrany przez nas obraz do salonu może nadać mu indywidualnego i - co ważne - niepowtarzalnego charakteru. Nasz salon może być jedyny w swoim rodzaju. A dla klientów, dla których posiadanie pięknych przedmiotów ma szczególne znaczenie, salon o unikatowym designie (wym. dizajnie) będzie wartością samą w sobie.
Jak wybrać obraz do salonu

     Tworzenie niepowtarzalnych, oryginalnych aranżacji jest trudną sztuką. Dlatego wybór obrazu do salonu, który przez lata będzie cieszył oczy, nie jest łatwy i wielu klientom może sprawić sporo kłopotu. Mimo to są tacy,  którzy próbują swych aranżacyjnych sił i osiągają na tym polu... fantastyczne efekty! :-) Satysfakcja z faktu bycia projektantem we własnym domu jest ogromna i wbija w dumę niejednego dekoratora... :-) Jak wybrać obraz, by stanowił on estetyczną ozdobę salonu? Do najistotniejszych kryteriów wyboru należą: jego wymiary, treść i kolorystyka. Wymiary obrazu nie powinny zdominować salonu, a jego treść i kolorystyka zdecydowanie powinny współgrać z resztą jego wyposażenia. Jednakże, są miłośnicy stylu eklektycznego, w którym udanie łączą ze sobą różne kolory, faktury, fasony i style.   

     Nowoczesne obrazy do salonu często w swej treści prezentują tematykę abstrakcyjną. Trudna do określenia forma umieszczona w karuzeli barw i grze cieni w sposób niesłychany, podprogowo, oddziaływuje na nasze zmysły i wyobraźnię. Stanowią one idealną dekorację do wnętrz nowoczesnych. Obraz w salonie pełen płynnych  i łamanych linii, plam, kleksów i cieni może wzbudzać wiele energetycznych emocji u swych "widzów". Klienci lubiący żywe barwy powinni rozważyć wybór obrazu do salonu w kolorystyce głębokiej i nasyconej czerwieni, intensywnego różu lub ostrej pomarańczy. Natomiast lubiący barwy wyciszające powinni wybierać stonowane i przesycone poświatą załamanego światła kolory brązu, beżu, kremu i lawendy. Takie kolory uspokajają nasze zmysły, dzięki nim łatwiej i szybciej odpoczywamy.


Kolorystyka obrazu do salonu.
  

   Barwy obrazów w naszych salonach działają na nasze zmysły niezależnie od naszej woli. Można zaryzykować stwierdzenie, że programują nasze emocje, a tym samym i nasze samopoczucie. Niepojęte, jak jest dla nas ważny świat kolorów, którymi się otaczamy.

     Obrazy do salonu z motywem kwiatów najczęściej wybierają kobiety. Zapewne dlatego, że uosabiają one piękno. Swą świeżością rozbudzają nasze zmysły przy porannej kawie, a swym pięknem koją je po męczącym dniu. Obrazy w salonach ze wzorami kwiatów, a także i drzew fascynują swą urodą, inspirują, a przede wszystkim zawsze upiększają swą urodą. Nigdy nie nużą i nigdy nie nudzą. Ich piękno jest uniwersalne i ponadczasowe.

     Są domy, w których ich właściciele tworzą z obrazów do salonu swoiste galerie obrazów. Umiejętnie dobrane obrazy na ściany do salonu nadają mu niepowtarzalnego uroku i klimatu.

     W swojej ofercie drukujemy obrazy do salonu w rożnych kształtach i składające się z wielu części: np. tryptyki (obrazy składające się z 3 części), fortyki (obrazy składające się z 4 części) itd.

     Proponowane przez nas obrazy do salonu powstają na indywidualne zamówienia, a zatem każdy motyw i w każdym kolorze możemy dopasować do Państwa Twoich gustów i oczekiwań.

Więcej

Obrazy do salonu  W tej kategorii nie ma produktów.

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker