Fototapety z motywem uliczek

Fototapety z włoskimi motywami

Włochy to kraj o wymarzonym klimacie, przebogatej florze oraz przepięknej starożytnej i barokowej architekturze. Zarówno krajobrazy włoskie, jak i budowle czy place i uliczki miast stanowią doskonałe motywy na fototapety.

Wśród oferowanych przez nas motywów możecie Państwo zakupić fototapetę przedstawiającą tunel w...

Fototapety z włoskimi motywami

Włochy to kraj o wymarzonym klimacie, przebogatej florze oraz przepięknej starożytnej i barokowej architekturze. Zarówno krajobrazy włoskie, jak i budowle czy place i uliczki miast stanowią doskonałe motywy na fototapety.

Wśród oferowanych przez nas motywów możecie Państwo zakupić fototapetę przedstawiającą tunel wykuty w Dolomitach, fototapety prezentujące klimatyczne, pełne tajemnic uliczki włoskie. Jednakże nie tylko wielkie miasta włoskie, takie jak Rzym, Florencja, Mediolan, Neapol czy Padwa pełne są urokliwych uliczek, które zamieszczone na fototapecie nad kanapą w salonie, sprawią, że stanie się on ulubionym miejsce wypoczynku. Równie pełne uroku są włoskie miasteczka nadmorskie i włoska wieś. Krajobrazy z Toskanii to motyw przewodni na wielu fototapetach w kuchniach i jadalniach. Ale amatorzy miejskich klimatów w pierwszej kolejności wybiorą fototapetę z motywem włoskiej uliczki. A pasjonaci starożytnego Rzymu wybiorą fototapety prezentujące uliczki z czasów, którymi przemieszczali się niesieni w lektykach przez swe sługi bogaci rzymscy obywatele.

Fototapety uliczki z motywami zarówno ze starożytnej Italii, jak i tej nam współczesnej, są pełne pięknych widoków wykutych w masywach górskich tunelów i zalanych słońcem uliczek. Takie fototapety uatrakcyjnią niejeden salon i jadalnię. Temu, komu nie spodobają się fototapety z uliczkami włoskimi, zapewne nigdy nie był we Włoszech! Nie każdy jest zapalonym podróżnikiem. Wielu deklaruje, że są urodzonymi domatorami i jeżeli udają się w daleką podróż, to oglądając filmy o tematyce podróżniczej. I właśnie dla nich fototapety z motywami włoskimi - przepastnymi górskimi tunelami, ślepymi, krętymi i wiodącymi nie wiadomo dokąd uliczkami są doskonałym rozwiązaniem. Domatorzy słoneczną Italię mogą mieć przez cały rok we własnym salonie, jadalni lub kuchni. Jedyny problem, jaki ich dotknie, to który motyw wybrać? Fototapetę ze skalistym, wbijającym się w górę tunelem, czy też wijące się, malownicze uliczki włoskie, spacerując którymi odnosi się nieodparte wrażenie, że albo przenieśliśmy się w czasie, albo stanął on w miejscu. Spoglądając na fototapety z włoskimi tunelami lub uliczkami, może zastanowią się, czy aby jednak nie wyruszyć w podróż?

Więcej

Fototapety z motywem uliczek   Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 17 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker