Fototapety retro

Fototapety retro.

Wielu z nas nadaje minionemu czasowi barw i idealizuje go, dlatego z sentymentem wspominają oni często swoje dzieciństwo i lata młodości. Nasza pamięć wymazuje przeżywany wówczas smutek, rozczarowania, zawody i rozterki. Tęsknota za czasem przeszłym bywa tak wielka, że poszukujemy miejsc i przedmiotów przywołujących go w naszej...

Fototapety retro.

Wielu z nas nadaje minionemu czasowi barw i idealizuje go, dlatego z sentymentem wspominają oni często swoje dzieciństwo i lata młodości. Nasza pamięć wymazuje przeżywany wówczas smutek, rozczarowania, zawody i rozterki. Tęsknota za czasem przeszłym bywa tak wielka, że poszukujemy miejsc i przedmiotów przywołujących go w naszej pamięci. Bywa, że i młodzi ludzie ulegają fascynacji czasami młodości rodziców lub dziadków, które znają z ich opowieści.

Doskonałym pomysłem na zaspokojenie pragnienia powrotów do przeszłości są fototapety z motywami retro. Motywy retro na fototapetach to stare samochody, dorożki, uliczki, budki telefoniczne, wystroje wnętrz sprzed kilkudziesięciu i więcej lat, postacie w strojach z przełomów wieków itd. To czas zatrzymany w kadrze.

Miłośnicy stylu retro aranżują według tej konwencji swoje domy i mieszkania. Kuchnia w stylu retro, gdzie na ścianie gości fototapeta z motywem starej latarni przy krętej i wąskiej uliczce, to miejsce magiczne w domu, zapraszające, by zatrzymać się na chwilę i... powspominać przeszłość lub w myślach przenieść się do miejsc istniejących już jedynie na zdjęciach.

Fototapety retro sprawiają wrażenie starych i zniszczonych, dlatego doskonale pasują do pomieszczeń urządzonych zgodnie z modami sprzed dekad. Fototapety z obrazami lub zdjęciami w stylu retro stanowią idealne uzupełnienie całości designu wnętrz w tym stylu. Aranżacje w stylu retro nadają wnętrzom szczególnego klimatu i charakteru - wyglądają one jak miejsca z historią.

Miłośnicy minionego czasu do aranżacji swych domów wybierają fototapety z motywami retro. Wystrój w stylu retro to nie tylko stare obrazy i zdjęcia - to także fototapety z motywami i wzorami z ubiegłego wieku. Do salonu, jadalni i kuchni wniosą one wiele klasycznego i ponadczasowego piękna oraz oryginalnego charakteru. Dzięki nim pomieszczenia te nabiorą urzekającego zatrzmanym czasem stylu.

Aranżacje kawiarni, restauracji, pubów w stylu retro nadają tym miejscom niepowtarzalnego klimatu. Dzięki fototapetom z motywami retro lokale te zyskają na przytulności, co goście cenią sobie szczególnie.

Fototapeta retro ma trudną do zdefiniowania moc dekoracyjną. Przeobrażają one standardowo zaaranżowane wnętrza w miejsca oryginalne, skupiajace uwagę i klimatyczne. Dzięki fototapecie z motywem retro salon staje się miejscem urzekającym i pełnym magii. Styl retro w domu to nieustanne powroty do przeszłości...

Mamy nadzieję, że nasze fototapety z motywami retro znajdą uznanie w Państwa oczach. Udanych zakupów! :-)

Więcej

Fototapety retro  Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 48 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker