- kod:

Zegary

Zegary na płótnie

     Współczesne czasy to nieustanny pośpiech. Niestety, powiedzenie, że "szczęśliwi czasu nie mierzą", dotyczy jedynie szczęśliwych wybrańców. Orientacja czasowa jest niekwestionowalnym wymogiem. W pracy, w domu, nawet wypoczywając, nikt z nas nie może sobie pozwolić na zlekceważenie czasu, ponieważ żyjemy w organizacji… czaso...

Zegary na płótnie

     Współczesne czasy to nieustanny pośpiech. Niestety, powiedzenie, że "szczęśliwi czasu nie mierzą", dotyczy jedynie szczęśliwych wybrańców. Orientacja czasowa jest niekwestionowalnym wymogiem. W pracy, w domu, nawet wypoczywając, nikt z nas nie może sobie pozwolić na zlekceważenie czasu, ponieważ żyjemy w organizacji… czasowej. Aby móc kontrolować upływ czasu i żyć zgodnie z jego biegiem, człowiek wynalazł zegar.

     Obrazy na płótnie z zegarem, to w ostatnich latach oryginalna nowość. Wielu klientów uważa zegary na płótnie za wyjątkowo…niestandardowe. Dla osób ceniących sobie niesztampowe prezenty zegar ścienny na płótnie może okazać się strzałem w dziesiątkę!

      Zegary ścienne na płótnie mają niezaprzeczalną przewagę nad standardowymi zegarami - otóż kolorystyka i wzornictwo ich cyferblatów w zasadzie jest… nieskończona! Klienci sami mogą zdecydować o barwie i motywie tarczy zegara ściennego. Wielu wybiera motywy roślinne: kwiaty i drzewa, podróżnicy stawiają na zdjęcia ulubionych miejsc, miłośnicy gotowania - na zioła: bazylię, miętę lub ziarna kawy, a zakochani przy każdym zerknięciu na zegar ścienny życzą sobie widzieć osobę przyspieszającą bicie ich serca!


     Zegary ścienne na płótnie o nowoczesnych motywach, np. abstrakcyjnych, będą znakomitym uzupełnieniem nowoczesnej aranżacji biur, galerii handlowych i hoteli.

     Ale zegary ścienne na płótnie są również znakomitą dekoracją do niemalże każdego pomieszczenia w naszych domach. Przepięknie będą wyglądać nad kanapą w salonie, uzupełnią aranżację jadalni, będą zdobić ścianę nad stołem w kuchni i przyczynią się do naszej punktualności, jeśli zawiesimy je w przedpokoju.

     Natomiast zegary z motywami bajkowymi na cyferblacie fantastycznie się wpiszą w wyposażenie pokoju dla dziecka. Ciekawą tematyką na tarczę zegara ściennego do pokoju nastoletniego chłopca będą motywy motoryzacyjne, a dla nastoletniej dziewczyny - zdjęcia ikon współczesnej popkultury: Marylin Monroe, Audrey Hepburn lub Brigitte Bardot.

     Obraz na płótnie z zamieszczonym zegarem może się składać z 1, 2 lub 3 części. Wymiary części z reguły są standardowe, jednakże realizujemy i specjalne zamówienia w tym zakresie. Zegar może być zamieszczony na wybranej przez Klienta części. Te nowoczesne zegary ścienne zasilają dostępne na rynku baterie: AA 1, 5V.

     Boki zegara są zamalowane, dlatego też nie ma konieczności oprawiania zegarów ściennych w ramy. 

     Zaręczamy, że nasze zegary ścienne na płótnie wybijają tylko szczęśliwe godziny... :-) Zapraszamy do zakupów!

Więcej

Zegary  W tej kategorii nie ma produktów.Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers