Zegary

Zegary na płótnie

     Współczesne czasy to nieustanny pośpiech. Niestety, powiedzenie, że "szczęśliwi czasu nie mierzą", dotyczy jedynie szczęśliwych wybrańców. Orientacja czasowa jest niekwestionowalnym wymogiem. W pracy, w domu, nawet wypoczywając, nikt z nas nie może sobie pozwolić na zlekceważenie czasu, ponieważ żyjemy w organizacji… czaso...

Zegary na płótnie

     Współczesne czasy to nieustanny pośpiech. Niestety, powiedzenie, że "szczęśliwi czasu nie mierzą", dotyczy jedynie szczęśliwych wybrańców. Orientacja czasowa jest niekwestionowalnym wymogiem. W pracy, w domu, nawet wypoczywając, nikt z nas nie może sobie pozwolić na zlekceważenie czasu, ponieważ żyjemy w organizacji… czasowej. Aby móc kontrolować upływ czasu i żyć zgodnie z jego biegiem, człowiek wynalazł zegar.

     Obrazy na płótnie z zegarem, to w ostatnich latach oryginalna nowość. Wielu klientów uważa zegary na płótnie za wyjątkowo…niestandardowe. Dla osób ceniących sobie niesztampowe prezenty zegar ścienny na płótnie może okazać się strzałem w dziesiątkę!

      Zegary ścienne na płótnie mają niezaprzeczalną przewagę nad standardowymi zegarami - otóż kolorystyka i wzornictwo ich cyferblatów w zasadzie jest… nieskończona! Klienci sami mogą zdecydować o barwie i motywie tarczy zegara ściennego. Wielu wybiera motywy roślinne: kwiaty i drzewa, podróżnicy stawiają na zdjęcia ulubionych miejsc, miłośnicy gotowania - na zioła: bazylię, miętę lub ziarna kawy, a zakochani przy każdym zerknięciu na zegar ścienny życzą sobie widzieć osobę przyspieszającą bicie ich serca!


     Zegary ścienne na płótnie o nowoczesnych motywach, np. abstrakcyjnych, będą znakomitym uzupełnieniem nowoczesnej aranżacji biur, galerii handlowych i hoteli.

     Ale zegary ścienne na płótnie są również znakomitą dekoracją do niemalże każdego pomieszczenia w naszych domach. Przepięknie będą wyglądać nad kanapą w salonie, uzupełnią aranżację jadalni, będą zdobić ścianę nad stołem w kuchni i przyczynią się do naszej punktualności, jeśli zawiesimy je w przedpokoju.

     Natomiast zegary z motywami bajkowymi na cyferblacie fantastycznie się wpiszą w wyposażenie pokoju dla dziecka. Ciekawą tematyką na tarczę zegara ściennego do pokoju nastoletniego chłopca będą motywy motoryzacyjne, a dla nastoletniej dziewczyny - zdjęcia ikon współczesnej popkultury: Marylin Monroe, Audrey Hepburn lub Brigitte Bardot.

     Obraz na płótnie z zamieszczonym zegarem może się składać z 1, 2 lub 3 części. Wymiary części z reguły są standardowe, jednakże realizujemy i specjalne zamówienia w tym zakresie. Zegar może być zamieszczony na wybranej przez Klienta części. Te nowoczesne zegary ścienne zasilają dostępne na rynku baterie: AA 1, 5V.

     Boki zegara są zamalowane, dlatego też nie ma konieczności oprawiania zegarów ściennych w ramy. 

     Zaręczamy, że nasze zegary ścienne na płótnie wybijają tylko szczęśliwe godziny... :-) Zapraszamy do zakupów!

Więcej

Zegary  Jest 27 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker