Obrazy do sypialni

OBRAZ DO SYPIALNI
Jak wybrać obraz do sypialni

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór obrazów do różnego rodzaju pomieszczeń.

Wybór odpowiedniego obrazu do sypialni wielu klientom sprawia sporo trudności. Nie każdy posiada zdolności aranżacyjne. Często klienci korzystają z pomysłów projektantów. Nie ma nic złego w tym, że korzystamy z gotowych ...

OBRAZ DO SYPIALNI
Jak wybrać obraz do sypialni

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór obrazów do różnego rodzaju pomieszczeń.

Wybór odpowiedniego obrazu do sypialni wielu klientom sprawia sporo trudności. Nie każdy posiada zdolności aranżacyjne. Często klienci korzystają z pomysłów projektantów. Nie ma nic złego w tym, że korzystamy z gotowych wzorów. Jednakże wielu z nas ogromną satysfakcję sprawia tworzenie indywidualnych, a przez to niepowtarzalnych aranżacji dekorowanych pomieszczeń. Jak wybrać obraz, by stanowił on ozdobę sypialni, a nie przeciwnie? Do najistotniejszych kryteriów wyboru należą: jego wymiary, treść i kolorystyka. Wymiary obrazu nie powinny zdominować sypialni, a jego treść i kolorystyka zdecydowanie powinny nas wyciszać, odganiać złe myśli i wprawiać w nastrój odprężenia i relaksu.

W swojej ofercie drukujemy obrazy do sypialni w rożnych kształtach i składające się z wielu części: np. tryptyki (obrazy składające się z 3 części), fortyki (obrazy składające się z 4 części) itp.

Na specjalne życzenia klienta możemy wykonać obraz, który - mamy nadzieję - spełni jego oczekiwania.

Obrazy do sypialni

Sypialnia jest absolutnie wyjątkowym pomieszczeniem w domu każdego z nas, ponieważ sam sen jest niezwykle ważny. Niemożliwe jest prawidłowe funkcjonowanie bez co najmniej kilku godzin snu na dobę. Najlepiej wiedzą o tym cierpiący na bezsenność.

A estetyczna, wpisująca się w nasze poczucie piękna aranżacja sypialni może sprawić, że z przyjemnością będziemy w niej przebywać. Jej charakterystycznym akcentem mogą być właśnie odpowiednio dobrane obrazy. Przyjemniej oddajemy się sennym marzeniom w otoczeniu pięknych przedmiotów. A niewątpliwie obrazy do sypialni mogą tworzyć jej niepowtarzalny klimat. Piękne obrazy w sypialni niektórym z nas mogą dostarczać doznań równie przyjemnych, co najpiękniejsze... sny! Wybrany obraz może nadać sypialni indywidualnego charakteru. Dzięki niemu nasza sypialnia będzie inna niż wszystkie... :-) Nie zapominajmy, w sypialni spędzamy około 1/3 części swojego życia...

W naszej ofercie posiadamy ich bogaty wybór do tego szczególnego miejsca w każdym domu, a mianowicie: obrazy drukowane na dwóch płótnach: canvas błysk oraz canvas matowy.

Naszym klientom proponujemy także obrazy na szkle, na pcv i na pleksi. Posiadamy także obrazy w ramach. Każdy zainteresowany może wybrać ramę spośród 15 profili.

Obrazy na płótnie do sypialni

Obrazy na płótnie malarskim są doskonałym elementem aranżacji niemalże do każdego wnętrza. Nie do przecenienia są także jako atrakcyjna ozdoba ścian np. w sypialni lub niepowtarzalny prezent dla najbliższych na każdą niemalże okazję. Właściwie dobrane przez długie lata mogą cieszyć nasze oczy swą urodą i wzbogacać wykończenia zarówno wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Obrazy na płótnie stanowią idealny pomysł dla klientów wymagających, zainspirowanych zarówno dekoracją modernistyczną, elegancką, jak i tradycyjną, która w trendach wnętrzarskich z powodzeniem gości od lat.
Obrazy canvas do sypialni

Obrazy do sypialni to obrazy drukowane na wysoko gatunkowym, bawełnianym płótnie o nazwie Canvas. Jego gramatura jest następująca: 340/370 g. Skład to 100% bawełny, bez dodatków innych tworzyw. Posiada widoczną strukturę płótna malarskiego. Produkt ten zapewnia trwałość i bardzo dobrą jakość druku.

Obrazy dzielone do sypialni

Niebanalną ozdobę każdej ściany mogą stanowić obrazy dzielone, czyli wieloczęściowe. Wielu naszych klientów ceni je sobie szczególnie. W naszym katalogu proponujemy je drukowane w wielu częściach, np. tryptyki, a nawet dzielone na 4 i 5 części o różnych wymiarach. Części obrazu, stanowiące całość kompozycji, powinny być wieszane w odległości 3 cm od siebie. Wymiary tryptyków, fortyków i innych wieloczęściowych obrazów mogą dochodzić nawet do 700 cm szerokości!
Obrazy drukowane na szkle, na pcv i na pleksi

Zarówno artyści, jak i producenci nieustannie eksperymentują z materiałami i nowoczesnymi technologiami, czym stwarzają dla nas, użytkowników, absolutnie nowe możliwości przy aranżacji wnętrz. Współcześnie, by atrakcyjnie i niepowtarzalnie ozdobić ściany, nie trzeba inwestować w drogie, oryginalne obrazy czy tapety o coraz to bardziej wyszukanym wzornictwie. Dziś mamy alternatywę - możemy zdecydować się na nowoczesne malarstwo na szkle, druk na płycie PCV, druk na płycie pleksi, o fototapetach i obrazach na płótnie canvas nie wspominając...

Malarstwo na szkle to specjalność sztuki ludowej. Jednakże dzięki współczesnej technologii komputerowej dziś na szkle można obrazy... drukować. Obrazy drukowane na szkle cechują się wysoką twardością materiału i dobrą odpornością na warunki zewnętrzne. Maksymalny format obrazów drukowanych na szkle to 125 x 250 cm.

Płyta z PCV jest podłożem o jednolitej strukturze powierzchni i dlatego optymalnie nadaje się do druku wszelkiego rodzaju grafik dekoracyjnych. Obrazy drukowane na płytach PCV są trwałe, a same płyty są nieprzezroczyste o białej powierzchni, dzięki czemu uzyskujemy fotorealistyczną jakość druku i naturalne nasycenie barw. Płyty są wodoodporne i dostępne w różnych grubościach: 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 10 mm.

Obrazy drukowane na pleksi, na jednym z nowocześniejszych materiałów stosowanych w nowych technologiach druku cyfrowego, są nowoczesne i stylowe. Drukowane są one w technologii UV przy wykorzystaniu miękkich i wodoodpornych tuszy. Dostępne grubości materiału to 5mm i 10mm. Kolory na obrazie drukowanym na pleksi są przejrzyste. Po zawieszeniu na ścianie kolor ściany jest zamiennikiem dla obszarów przezroczystych.

Więcej

Obrazy do sypialni  W tej kategorii nie ma produktów.

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker