Obrazy z efektem 3d

Obrazy 3d.

Motyw trójwymiarowy, zwany 3d, to motyw dekoracyjny, który swą magią i oryginalnością zwróci uwagę każdego. Osoby pragnące szczególnych doznań estetycznych, a jednocześnie jedynych w swoim rodzaju, powinny rozważyć w aranżacji swego domu lub biura obraz w 3d.

Obrazy trójwymiarowe to niezwykłe grafiki, realistyczne obrazy, bajecznie ko...

Obrazy 3d.

Motyw trójwymiarowy, zwany 3d, to motyw dekoracyjny, który swą magią i oryginalnością zwróci uwagę każdego. Osoby pragnące szczególnych doznań estetycznych, a jednocześnie jedynych w swoim rodzaju, powinny rozważyć w aranżacji swego domu lub biura obraz w 3d.

Obrazy trójwymiarowe to niezwykłe grafiki, realistyczne obrazy, bajecznie kolorowe zwierzęta i kwiaty, a także postacie z filmów i bajek. Również i zapaleni podróżnicy znajdą coś dla siebie - motywy górskich krajobrazów i romantycznych uliczek w wymiarze 3d to dla nich świetna propozycja.

Dzięki realizmowi trójwymiarowości motywu uzyskujemy mocne wrażenie głębi lub przestrzeni. Efekt ten sprawia, ża bardzo realistycznie doznajemy np. otchłani kosmosu, zachwycamy się drapaczami chmur z dołu lub podziwiamy zmierzające w głąb ściany tunele. Umożliwia to naszym oczom odpowiednia kompozycja elementów grafiki. Patrząc na obraz 3d, albo… zwisamy z ogromnej wysokości, albo… stoimy na krawędzi przepaści!

Modernistyczne obrazy 3d sprawiają, że każde pomieszczenie zyskuje na dodatkowej przestrzeni. To wrażenie intryguje i wprawia w zachwyt.

Obrazy 3d to doskonała dekoracja do wnętrz nowoczesnych. Interesująco będzie wyglądał salon, w którym na ścianie nad kanapą będzie wisiał obraz z motywem Mostu Brooklińskiego w trójwymiarze. Mała sypialnia będzie intrygować obrazem z motywem otchłani kosmicznej w 3d na ścianie nad wezgłowiem łożka. A ciasny i wąski przedpokój optycznie poszerzymy i dodamy mu metrażu, dekorując jego ściany obrazami z motywem wzorów geometrycznych w trójwymiarze.

Obraz 3d to również dobry wybór do aranżacji pokoju zarówno dziecka, jak i nastolatka - gdy będą na niego spoglądać, będą mieć wrażenie, że za obrazem kryje się coś więcej. Taka dekoracja niesłychanie pobudza wyobraźnię, to nieustająca stymulacja dla fantazjowania na jawie.

Obrazy 3d to bardzo ciekawe rozwiązanie do domów i mieszkań. Jednakże równie doskonale będą one dekorować wnętrza w biurach i galeriach handlowych. Obrazy trójwymiarowe 3d z geometrycznymi lub surrealistycznymi wzorami skupiają naszą uwagę, przenoszą ją w przestrzeń i głębię, czym pozwalają na oderwanie się od realnej rzeczywistości. Obraz trójwymiarowy to namalowana magia! Obraz 3d na sciane to znakomity wybór jeżeli masz zamiar powiększyć optycznie swoje pomieszczenie.

Obrazy 3d na ścianę warto zastosować w małych pomieszczeniach. Obrazy trójwymiarowe 3d powodują, że optycznie powiększymy swój metraż a dodatkowo stosując obraz 3d zmienimy wygląd swoich ścian.

Posiadamy ogromny wybór grafik, z których możesz stworzyć obraz 3d. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo wśród nich ten, który wprawi Was w zachwyt. Obrazy trójwymiarowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność wśród dekoratorów wnętrz ponieważ tanim sposobem mogą sprawić, że wnętrze Twojego domu zmieni się nie do poznania.

Więcej

Obrazy z efektem 3d  W tej kategorii nie ma produktów.

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker