Nowy

Podziękowania dla rodziców w kształcie serca

Nowy

5759998 Przedmioty

104,88 zł

Additional information

Więcej informacji

Podziękowania dla rodziców
Podziękowania dla rodziców w formie obrazu to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent jakim możemy obdarować naszych najbliższym sercu - rodziców.  
Podziękowania wykonane są na płótnie z wewnętrzna ramą, które wykończone są elementami ze sklejki o grubości 3mm. Wszystkie elementy są dokładnie szlifowane, co w efekcie daje nam piękny, czytelny i przejrzysty obraz. 
Każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie według uwag klienta. Jest to doskonały pomysł na spersonalizowany i niecodzienny prezent. 

24 other products in the same category:

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker