Toppery minus - 10% - kod: TORT

Podziękowania dla rodziców w kształcie serca

Nowy

5759994 Przedmioty

104,88 zł

Additional information

Więcej informacji

Podziękowania dla rodziców
Podziękowania dla rodziców w formie obrazu to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent jakim możemy obdarować naszych najbliższym sercu - rodziców.  
Podziękowania wykonane są na płótnie z wewnętrzna ramą, które wykończone są elementami ze sklejki o grubości 3mm. Wszystkie elementy są dokładnie szlifowane, co w efekcie daje nam piękny, czytelny i przejrzysty obraz. 
Każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie według uwag klienta. Jest to doskonały pomysł na spersonalizowany i niecodzienny prezent. 

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers