Toppery minus - 10% - kod: TORT

Lampka drewniana myszka

Nowy

Unikatowy, jedyny na rynku wzór ozdobnej, wolnostojącej lampki LED o niezależnym zasilaniu.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

234,96 zł

Additional information

Więcej informacji

Unikatowy, jedyny na rynku wzór ozdobnej, wolnostojącej lampki LED o niezależnym zasilaniu, która ożywi każde pomieszczenie!

Lampka wykonana jest warstwowo z płyt HDF, są to cztery warstwy zespolone ze sobą. Następnie jest ręcznie malowana wodnymi farbami w pastelowych odcieniach. Farby są w pełni bezpieczne i są dopuszczone do kontaktu z dzieckiem.

Całkowicie niezależna od sieci instalacja elektryczna opiera się o trzy baterie AA 1,5V (popularne "paluszki"), dzięki czemu lampkę można użytkować dosłownie wszędzie, a niskie napięcie gwarantuje całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Uwaga! Kolory na zdjęciach produktu mogą nieznacznie odbiegać odcieniami od faktycznie zastosowanych.

Czas realizacji zamówienia - około 15 dni roboczych.

Wymiary:

  • 38x32 cm

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers