- kod:

Stojak gimnastyczny - sarna

Nowy

 Siłownia stymuluje koordynację ręka - oko oraz stymuluje zmysły dziecka. 

Więcej szczegółów

6974 Przedmioty

72,36 zł

Additional information

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany pałąk dla niemowląt. Siłownia stymuluje koordynację ręka - oko oraz stymuluje zmysły dziecka. Stojak posiada pięć otworów na zabawki. Boki mają wygrawerowane zwierzątka. Malowane są przyjazną dla dzieci farbą na bazie wody następnie pokryte są bezbarwnym lakierem.

Jest możliwość pomalowania nóg stojaka - różne kolory do wyboru.

Wymiary stojaka: wysokość 51 cm, długość 60 cm, rozstaw nóg 44 cm

Czas realizacji około 10 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers