- kod:

Imiennik kolorowy - kolory 2

Nowy

Imiennika drewniany, ręcznie malowany.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

69,11 zł

Additional information

Więcej informacji

Imiennika wykonany ze sklejki. Wszystkie kolorowe elementy są ręcznie malowane. Farby, których używamy są całkowicie bezpieczne dla dzieci i środowiska. Imiennik ma 45 cm średnicy. Z tyłu zamontowana jest zawieszka.

Po zakupie prosimy o podanie imienia dziecka.

Czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych.

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers