- kod:

Metryczka - jednorożec

Nowy

Grawerowana metryczka.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

31,71 zł

Additional information

Więcej informacji

Grawerowana metryczka jest wykonana ze sklejki. Jest to produkt spersonalizowany, doskonale sprawdzi się jako prezent i pamiątka dla dziecka. Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie wszystkich informacji potrzebnych do przygotowania metryczki.

Rozmiar 29x19 cm.

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers