20% rabatu na wybrane produkty. - kod: KOD22

Imiennik kolorowy balony

Nowy

Imiennik wykonany ze sklejki. Wszystkie kolorowe elementy są ręcznie malowane. Farby, których używamy są całkowicie bezpieczne dla dzieci i środowiska. Imiennik ma 45 cm średnicy. Z tyłu zamontowana jest zawieszka.

Po zakupie prosimy o podanie imienia dziecka.

Więcej szczegółów

985 Przedmioty

88,62 zł

Additional information

Więcej informacji

Czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers