- kod:

Abecadło 3d

Nowy

Przedmiotem sprzedaży jest abecadło o wymiarach 25x35 cm wykonane ze sklejki.

Więcej szczegółów

987 Przedmioty

31,71 zł

Additional information

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest abecadło o wymiarach 25x35 cm wykonane ze sklejki. Alfabet ma funkcję dekoracyjną oraz edukacyjną. Dodatkowo do alfabetu dołączone są małe literki, które można wkładać w wycięte miejsca - tak jak puzzle.

Produkt jest wykonany z materiałów naturalnych - mogą występować różnice w barwie sklejki i ułożeniu słoi.

Czas realizacji 5-7 dni roboczych.

Wymiary:

  • 25x35cm

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers