WIEDZA W PIGUŁCE O OBRAZACH NA PŁÓTNIE!


Obrazy na płótnie. Canvas.

Szukasz dekoracji doskonałej, takiej która idealnie wpasuje się w klimat panujący w pomieszczeniu i stanie się centralną dekoracją, która będzie przyciągać wzrok gości? Mamy dla Ciebie to czego szukasz, mianowicie obrazy na płótnie, które pokochasz. Obraz na płótnie to w całości dekoracja wybrana przez Ciebie, począwszy od wyboru płótna, przez wymiar obrazu, skończywszy na motywie, który ma znajdować się na obrazie. Płótno Canvas to materiał na którym wykonujemy nasze obrazy. 

Drukowanie obrazów na płótnie Canvas

Wydruki na płótnie Canvas wyglądają bardzo realistycznie, zadruk oddaje pełnię barw znajdujących się na zdjęciu. Obraz na płótnie przez wiele lat może być zawieszony na słonecznej ścianie a nadruk nie wyblaknie. Wszystkie nasze dekoracje wykonujemy z dbałością, zwracając uwagę na każdy szczegół. Drukowanie obrazów na płótnie odbywa się w sterylnych warunkach. Obraz Canvas wykonywany jest na najlepszych maszynach przeznaczonych do druku, sam proces drukowania jak i nadruk są w pełni bezpieczne dla nas jak i środowiska, ponieważ tusze są tuszami ekologicznymi. Mamy pewność, że nasze obrazy na płótnie są najlepsze jakościowo i że przed długi okres czasu będziesz mógł podziwiać je na swojej ścianie.
Gdzie zawiesić obraz na płótnie?

Obrazy drukowane na płótnie Canvas mogą być ozdobą każdej ściany niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu się ona znajduje. Płótno jest materiałem odpornym na wilgoć dlatego z powodzeniem może wisieć w łazience lub w kuchni. Chcesz zmienić wnętrze swojego salonu, masz dużą, niezagospodarowaną ścianę, wybierz obraz na płótnie wykonany z jednego bądź z paru elementówn niech będzie dużych rozmiarów tak by ściana zyskała nowy, oryginalny wygląd. Małe obrazki sprawdzą się w pokojach o małych powierzchniach, łazienkach czy na korytarzu. Można wówczas wybrać jeden bądź parę obrazków tej samej wielkości. Możliwości jest wiele, wystarczy mieć pomysł a my wprowadzimy go w życie.
Jaki wybrać wzór?

Niekiedy osoba zamawiająca obraz na płótnie jest pewna wzoru, który wybrała. Często zdarza się jednak, że jesteś niezdecydowany i zastanawiasz się od paru dni jaki motyw najbardziej będzie pasował do Twojej kuchni. Wybierz to co w kuchni lubisz najbardziej, może to być filiżanka kawy, albo ulubiony owoc czy warzywo, przyprawy, których używasz podczas gotowania, wino, którego jesteś koneserem, knajpy, które miałeś okazję odwiedzić i zrobiły na Tobie wrażenie. Warto wybrać coś swojego, ponieaż podążając za najnowszymi trendami można popełnić błąd przy wyborze. Warto więc wybrać zdjęcie, które przede wszystkim będzie zgodne z naszym wyczuciem estetyki, ponieważ nie wszystko co jest akurat modne musi się każdemu podobać. Wzór warto dopasować do reszty pomieszczenia tak, żeby nie odbiegał od klimatu aranżacji i żeby przyciągał spojrzenia gości. Modne od jakiegoś czasu obstrakcje nie w każdym pokoju będą wyglądały atrakcyjnie. Abstrakcje lubią nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Swoim wzorem i kolorem mogą ożywić jednolite pokoje. Zawsze stylowo wyglądają kwiaty nieważne jaki jest ich gatunek, ważne, żeby były to Twoje ulubione kwiaty, które kolorystycznie zgrają się z Twoją sypialnią. Fotoobraz na korytarz? Wybierz własne zdjęcia z rodziną podczas Waszych wakacji czy popołudnia spędzonego razem. Możesz również umieścić na fotoobrazie na płótnie ulubiony cytat z książki albo frazę, która sprawia, że za każdym razem się uśmiechasz gdy ją czytasz. Obraz na płótnie ma odzwierciedlać Twoje zainteresowania, Twój styl życia i to co lubisz. Posiadamy miliony zdjęć, spośród których każdy może znaleźć swoje wymarzone, wydrukowane na płótnie.
Dostępne kompozycje obrazów na płótnie

Obrazy na płótnie Canvas mogą być jednoelementowe bądź wieloczęściowe. Dostępne rozmiary zaczynają się od 20×20 centymetrów. Wszystkie kompozycje są dostępne na naszej stronie, jesteśmy jednak otwarci na nowe propozycje więc jeśli w naszej ofercie nie ma rozmiaru, który Ciebie interesuje napisz do nas. Obrazy wieloczęsciowe składają się z więcej niż jednego elementu. Wszystkie boki i części obrazu są zadrukowywane treścią zdjęcia dlatego wieszając obraz na ścianie można zrobić między poszczególnymi elementami przerwy.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.