- kod:

Stojak gimnastyczny -miś

Nowy

 Siłownia stymuluje koordynację ręka - oko oraz stymuluje zmysły dziecka. 

Więcej szczegółów

6956 Przedmioty

72,36 zł

Additional information

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany pałąk dla niemowląt. Siłownia stymuluje koordynację ręka - oko oraz stymuluje zmysły dziecka. Stojak posiada pięć otworów na zabawki. Boki mają wygrawerowane zwierzątka. Malowane są przyjazną dla dzieci farbą na bazie wody.

Jest możliwość pomalowania nóg stojaka - różne kolory do wyboru.

Wymiary stojaka: wysokość 51 cm, długość 60 cm, rozstaw nóg 44 cm

Czas realizacji około 10 dni roboczych.

30 other products in the same category:Historia naszej firmy trwa dziewięć lat

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami - dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers