Odwiedź wirtualnie wnętrza, które zaprojektowaliśmy a także wykonaliśmy dla naszych klientów.

Wyjątkowa kuchnia otwarta na salon z mobilną wyspą. Odważna miedziana płyta na frontach połączona z księżycowym blatem  i antracytowymi frontami z podchwytem nadała ciepłego, domowego charakteru. W szafach zastosowaliśmy okucia firmy blum.  Górne szafki otwierane w systemie push to open. Klientom zależało na dodatkowym, zabudowanym blacie w którym obecnie znajduje się termomix. Pod blatem zabudowane zostały pralka oraz szuszarka. Kuchnia wyposażona jest dodatkowo w wysokie cargo, podświetlenie led na profilu frezowanym w płycie, wewnętrze szuflady blum.

Zwięczeniem całej zabudowy są lamele na wyspie oraz słupku, które dzięki temu rozwiązaniu wpasował się w klimat pomieszczenia.

Dziękujemy Ewelinie i Andrzejowi za super wsópłpracę i zaufanie. Pozdrawiamy oczywiście naszego towarzysza Gizma, który czujnie nadzorował naszą pracę;)

Tym razem łazienka!

Zabudowa łazienki z wykorzystaniem każdego centymetra w celu przechowywania rzeczy. Pod wanną wykonaliśmy zabudowę z uchylnymi  frontami, w której znajdują się kosze. Fronty lakierowane na wysoki połysk. Blaty wykonane z litego drewna dębowego, który pokryliśmy lakierem.

Biała kuchnia jest ponadczasowa!

Projekt kuchni został przygotowany w naszym studio Decolovers. Wykonaliśmy szafki z lakierowanymi frontami z podchwytem w kolorze białym w macie. Inwestorka wybrała blat dąb nebraska naturalny. W kuchni zastosowaliśmy okucia firmy rejs oraz blum.

W naszym salonie wszystkie szafki wyposażyliśmy w różne okucia, dzięki czemu sami możecie zobaczyć co Wam najbardziej odpowiada!

Kuchnia z frontami z płyty beton chicago jasnoszary plus dąb craft złoty.

Szklany panel na ścianę zaprojektowany przez naszego kolegę jest jak wisienka na torcie.

Nasze studio gotowe na przyjęcie pierwszych klientów!

Realizacja w salonie Ticket to La Stargard.

Biurko z frezowanym panelem w kształcie płotków.

Szuflady na zamek. Komoda z lakierowanymi, matowymi frontami i przepięknymi ażurowymi uchwytami.

Komody do salonu z blatem chicago jasnoszarym plus szafka na kółkach do gabinetu lekarskiego.

Szafa w korytarzu z podwójnym frontem.

Zajmujemy się nie tylko produkcją mebli na wymiar.

Sklejka to jeden z naszych ulubionych materiałów!

O napisach z podświetleniem wiemy już chyba wszystko. Każdego dnia projektujemy nowe wzory i staramy się unowocześnić rynek w nowe wisienki.