O nas

Kim jesteśmy

Co robimy? Zajmujemy się wykonywaniem dekoracji ze sklejki. Dekory dla dzieci, toppery na różne okazje, drewniane dekoracje okolicznościowe – to nasz mały świat, który możecie zobaczyć w naszym sklepie oraz na instagramie decolovers.pl Kolejnym naszym produktem są duże, podświetlane litery, które sprawiają, że śluby, osiemnastki i inne okazje świecą różnymi kolorami a Wy możecie robić sobie na ich tle piękne zdjęcia. Znacie, przecież na pewno napisy Love, miłość czy kocham – tak, jesteśmy ich producentem. Do tego wszystkiego doszły jeszcze meble na wymiar. Wykonujemy zabudowy kuchenne, szafy przesuwne, meble biurowe, pokojowe, łazienkowe oraz garderoby. Co nas wyróżnia? Niewątpliwie park maszyn, który daje nam dużą swobodę, sami lakierujemy fronty, przycinamy odpowiednie formaty oraz laminujemy. W Stargardzie możecie nas odwiedzić w naszym studio, w którym można dotknąć i zobaczyć materiały potrzebne do wykonania Waszych mebli – płyty meblowe, blaty, uchwyty czy okucia – wszystko jest dostępne na miejscu. Razem z nami możesz przygotować również swój projekt. Czy to koniec naszego asortymentu? Kto wie, przecież kolejne lata przed nami a patrząc na dziesięć lat naszej działalności widać, że to jeszcze nie koniec!

  • Dobrej jakości materiały
  • Barwniki przyjazne środowisku
  • Własny park maszynowy
  • Tania wysyłka
  • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
  • Przyjazna obsługa klienta

11 Lat doświadczenia w branży

Tysiące zadowolonych klientów

NASZA HISTORIA

Zaczynaliśmy w piwnicy wykonując obrazy na płótnie, o których teraz wiemy już wszystko. W międzyczasie urodził się nasz pierwszy syn i postanowiliśmy pójść o krok a w zasadzie o całe kilometry dalej. Nasz ślub był do tego doskonałą okazją. Planując i wykonując dekoracje na nasze wesele powiększyliśmy również asortyment o produkty wykonywane że sklejki i duże podświetlane napisy.

Piwnicę zmieniliśmy na halę produkcyjną, nasz zespół się powiększył a 1 grudnia 2018 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny. Niedługo później pojawił się nasz drugi syn i zaczęliśmy wykonywać produkty dla niego, które na stałe weszły do naszej oferty. Teraz każdego dnia staramy się tworzyć nowe produkty, które przede wszystkim testują nasi synowie i my sami – dlatego możesz mieć pewność, że w ich przygotowanie wkładamy całe swoje serca. Decolovers

97%

Usatysfakcjonowani klienci

94%

Jakość materiałów

95%

Kwalifikacje pracowników

MY W LICZBACH

11Lat doświadczenia
25tysZadowolonych klienów
1Sklep stacjonarny
40tysSprzedanych produktów

OPINIE

Co o nas mówią?

Maria Światło
Urzędniczka

„Jestem niezmiernie zadowolona z mebli kuchennych na wymiar wykonanych przez firmę Decolovers”

Marek Kowalski
Biznesmen

„Jestem bardzo zadowolony z akcesoriów dla dziecka kupionych na decolovers.pl ”

Agata Stolarska
Artysta

„Gdy myślę o prezentach dla moich rodziców zawsze zaglądam na decolovers.pl”

PRODUCENCI