NIECH TWOJE DZIECKO ZNA POJĘCIE CZASU!


Zegary dla dzieci

Można prowadzić akademickie dysputy dot. zasadności zegara w pokoju dziecięcym. Zegary dla dzieci mają swych zwolenników i przeciwników. My należymy do tych pierwszych.

Uważamy, że należy jak najwcześniej wdrażać dzieciom pojęcie czasu. Nauczy się ono wówczas odczuwać jego upływ, oraz że każda czynność: zabawa, sen, spożywanie posiłków itp. trwają określony czas, oraz że odbywają się one o określonych porach dnia.

Jesteśmy tradycjonalistami, uważamy, że jeśli mały Jaś posiądzie umiejętność odczytywania czasu z zegara wcześniej, tym lepiej dla niego samego, jego rodziców i bliskich, a także nauczycieli, kolegów i koleżanek w szkole. Zgodnie ze starą zasadą, że lepiej wcześniej niż później.

Nasze zegary dla dzieci są pierwszą, niezwykle ważną pomocą edukacyjną w trudnej sztuce odczytywania godzin i minut z zegara. Dzięki nim dzieci uczą się niełatwej dyscypliny i rytmu dnia, ba! – uczą się nawet zarządzania swoim czasem!
Zegary na płótnie do pokoju dziecka.

Uwzględniając naszą bogatą ofertę zegarów ściennych dla dzieci, wybór tego właściwego może okazać się trudny. Nie zapominajmy, że zegary ścienne dla dzieci, oprócz swojej funkcji edukacyjnej, a później funkcjonalnej, pełnią także funkcję estetyczną – stanowią one element ogólnego wyposażenia pokoju dziecka.

Zanim dokonamy wyboru zegara ściennego do pokoju dziecka, odpowiedzmy sobie na pytania: która bajka jest jego ulubioną?, która postać z kreskówki lub filmu jest najczęstszym bohaterem jego zabaw?, o którym z bohaterów wyraża się ono z zachwytem?

Proponujemy Państwu zegary dla dzieci, na cyferblatach których znajdują się postacie z bajek, kreskówek, filmów, zwierzątka, samochody itp. Jeżeli zegar dla dziecka nie jest dla niego niespodzianką, najlepiej będzie, jeżeli dokona ono samo jego wyboru.

W naszym katalogu, oprócz zegarów ściennych dla dzieci, które nie posiadły jeszcze umiejętności odczytywania godzin na zegarze dla „dorosłych”, posiadamy również zegary ścienne dla młodzieży. Tu ryzyko złego wyboru przez dorosłych jest wysokie ;-). Mimo to, zegar ścienny młodzieżowy wciąż pozostaje świetnym pomysłem na prezent na osiemnaste urodziny, na walentynki i mikołajki, a także pod choinkę. Jednakże zdaje się, że najbezpieczniejszą decyzją będzie pozostawienie wyboru zegara do pokoju nastolatka jemu samemu.

Jesteśmy dumni z faktu, że swoją ofertą zegarów ściennych dla dzieci i młodzieży dokładamy mały kamyczek do procesu edukacyjnego – wspomagamy szkołę i rodziców w nauce posługiwania się przez dzieci zegarem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem zegarów ściennych dla dzieci i zegarów ściennych dla młodzieży. Życzymy udanych zakupów!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.